Şehirler Arası Nakliyat

Ev Eşyası Taşıma : Şehirler arası evden eve nakliyat denildiğinde haklı bir şekilde insan bir teredütte kalıyor nakliye piyasası gün geçtikçe korsan nakliyecilerin çoğalmasıyla tehlikeli bir hal almaya başladı bu durumda taşınmak için bize başvuran insanlarımız çok teredütlü ve eşya taşımaktan korkar duruma geldiler . bizler sizin için bu korkunuzu yenmeniz için yardımcı oluyoruz nasıl mı.

 Okuyalım…

Baştan Başlamak gerekirse nakliye şehirler arasında önemli bir hizmet gerektiren bir durumdur. Bu durum bazı insanlar tarafında art niyet taşıyan korsan nakliyeciler tarafından kulanılır. Peki Soruyorsunuzdur. siz nasıl insanlara güvence veriyorsunuz. Biz Nasıl mı Güvence veriyoruz.

….. Bizimle iletişime geçtiğiniz gün…..

  1. Gün  İletişimle yapılan görüşmede sizin eşyalarınızın detayı alınır ve eşyalarınızın ne büyüklükte araç gerektiğini arkadaşlarımız size ayrıntılı bir şekilde anlatır. Fiyat detaylandırması telefonda yapılır…
  2. Gün  Exper arkadaşımız gelir eşyalarınızı yerinde tespiti alınır ve eşyalarınıza gereken malzemeler yazılır liste şeklinde dosyanıza konulur. Exper arkadaşımızla eşyalarınızın bakılma anı ile beraber sözleşmeniz yapılır ve eşyalarınızın sigortası sözleşme dahilinde yapıldıktan sonra . taşıma günü belirlenir.
  3. Gün Taşınma günü Gelen ekip arkadaşlarımız evinizin ziline basar ve işleme başlar öncelikle büyük eşyalarınızı köşebentler yerleştirilir ve eşyalarınız sağlam bir şekilde karton koli ve üstüne naylon pıtpıtlarla sarılır mutfak eşyalarınız kolilelere beyaz kağıtlarla sarılarak yerleştirilir. çiçekleriniz ebatlarına göre kolilere yerleştirilir avizeleriniz ebatlarınıza göre karton kolilere pıtpıtlı şekilde yerleştirilir. Sökülmesi muhtemelen dolaplarınız sökümü yapılır ve çıkıntılı vidalar yuvalarından sökülür ve arabada bataniyeli şekilde araca bağlanılır eşyalarınız düzenli ve pratik şekilde araca yüklendikten sonra yola koyulur boşaltma saatini iş üzerinden (ekip şefinden bilgi edinebilirsiniz.) Saati belirledikten sonra Şehirler arası Nakliyat Yolculuğu başlamış oluyor.
  4.  Gün Evet artık eşyalarınız yeni evinizin önündedir eşyalarınız ekibimiz tarafından evin içine taşıma işlemi yapılır ve kurulacak eşyalarınız kurulumu yapılır büyük eşyalarınız bir bir yerlerine konulur ve işleminiz bitirilir. Artık yeni evinizdesiniz Nakliye ücretlerimiz iş bitiminde ekip şeflerimize ödenebilir..