Çalışma politikası

Çalışmalarımızı belirli kurallar içerisinde yapmaktayız kurallarımız bizim değer verdiğimiz ilkelerimizdedir madde madde sayarsak iş disiplini konusunda uzman bir ekiple çalışmak daima iş politikamıza uygun bir durum haline gelmektedir.

  1. Çalışanlarımız İş disiplini konusunda bilgi sahibi olup iş üzerinde ekip şeflerinden durum değerlendirmesi alırlar.
  2. Çalışanlarımız taşıdıkları eşyaların sorumlusu ve iş üzerinden taşıdığı eşyanın kendi eşyası gibi taşımakla yükümlüdür.
  3. Çalışanlarımız sigortalı olup iş üzerinden eşyalardan araçtan ve birbirlerinden sorumludur.
  4. Çalışanlarımız En az 5 Yıllık tecrübeye sahip ve yeri geldiğinde mobilyacı yeri geldiğinde ise elektirik işlerine bakmakla yükümlüdürler. İş Politikası
  5. Taşıma esnasında kırılmış veya kırılmaya müsait olan eşyaların size bildirmekle yükümlüdürler hasarın bizim tarafımızdan kaynaklanmasa da elinden gelebiliyorsa orda onarması olmuyorsa size bildirmekle yükümlüdürler.
  6. Çalışan personellerimiz iş disiplinine sahip aile ortamına ayak uydurmaya ve ev taşıma esnasında aileye saygı konusunda kendilerini en iyi şekilde geliştirmeye yükümlülerdir.

Çalışanlarımızdan istediğimiz bu maddelerde bugüne kadar anlayışaları ve iş üzerinden hal ve ahlakları sevildiği görülmektedir .Biz işlemlerimizi hep piskojik ve hemde işin akışına göre yönlendirmiyoruz Biz işimizi kurallarımız doğrultusunda işlemlerini rayına oturtuyoruz ve işimiz toplu şekilde hasarsız ve temiz olmakla birlikte anlam kazanmış oluyor. İş Politikası