Şirketimiz 25 yıl önce Ev Taşımacılığına ayak basmıştır kurulduğu günden beri hep üstüne katarak bu günlere gelmiştir .içinde bir sürü saygın müşterisi ve köklü taşımalarda yer almıştır istanbul büyük emniyet müdürlükleri sanatçılarımız ve bir sürü medya ekiplerinde eşya taşımacılığında boy göstermiştir İstanbul büyükşehir belediyesi taşıma işlemleri . Bakanlarımızın evleri ve Şehirler arası nakliyat ta ise askeri lojmanları taşımıştır.

Tayini çıkan memurlarımız dahil olmak üzere öğretmen polis asker taşımalarında tercih edilen bir nakliye firması olarak taşımalarda daima var olmuştur

Şirketimiz de tam olarak 27 araç filosu ve 112 personeli bulunmaktan ana merkezi İstanbul / Sultanbeylide Bulunmakta bunun yanında ise avrupa yakasında mecliyeköyde şubesi bulunmaktadır. 10 Adet araç filosu film çekim ekiplerinde 13 adet aracımız ise gıda sektöründe faliyet göstermekte bunun yanında 25 Tırı İse şehirler arası lojistik işlemleri yapılmakta evden eve nakliyat ta ise 27 aracı ile hizmet etmektedir şirketimiz taşımacılıkta birden fazla yerde faliyetlerine devam etmektedir kadromuz ile daha diri daha genç bir şekilde işlemlerinizi kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.